polski english german
Aktualności

Wkrótce ukaże się kolejna nowość: "Tramwajowe pocztówki z Poznania 1898-1945". Na etapie ostatniej korekty (termin ukazania się koniec sierpnia br) znajduje się "Kolej wąskotorowa Przeworsk  Dynów". "Atlas kolei wąskotorowych" przekażemy do składu w połowie sierpnia, ukaże się pod koniec września. Trwają prace nad monografiami parowozów pospiesznych, lokomotyw dwuczłonowych i lokomotyw spalinowych serii SP45, Su46 i SP47 (nowe wydanie) , ukażą sie najwcześniej w pod koniec 2018 roku, najwcześniej ta ostatnia pozycja. W przygotowaniu monografia "Kolei wąskotorowych II Rzeczypospolitej". Temat mało znany, szukamy ciagle materiałów i zdjęć z tych kolejek, jeśli możesz pomóc to prosimy o kontakt.

 

Bestseller
Ostatnio dodane
Polecane
Ciasteczka

Witryna naszego wydawnictwa do poprawnej pracy korzysta z małych plików zwanymi ciasteczkami. Można zablokować ich otrzymywanie w ustawieniach Twojej przeglądarki, jednak bez nich poprawna praca strony nie będzie możliwa.

Sonda
Monografiami jakich serii taboru PKP jest Pan/Pani najbardziej zainteresowana ?
Szukaj

Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać regularnie informacje o nowych publikacjach polskich i zagranicznych z branży komunikacji szynowej zapisz się do NEWSLETTERA

Nowości

Witamy i zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Kupisz tutaj wszystkie publikacje wydawnictwa KOLPRESS oraz Poznańskiego Klubu Modelarzy Kolejowych.  W ofercie mamy wszystkie lub prawie wszystkie publikacje z branży komunikacji szynowej i miejskiej innych krajowych wydawców oraz interesujące dla polskiego Czytelnika publikacje zagraniczne. Na zamówienie możemy sprowadzić inne książki zagraniczne.

  • Największy wybór książek w branży
  • Przy zakupie powyżej 200 zł koszty wysyłki gratis
  • Dla stałych klientów system rabatowy
  • Wysyłamy w ciągu 24h od otrzymania zamówienia i wpłaty
  • Możliwość zapłaty on-line i kartą kredytową
  • Regularne informacje o nowościach dla zapisanych do newsleterra