polski english german
Aktualności

Od piątku 28 czerwca br. w sprzedaży zapowiadane dwie nowe publikacje:"Lokomotywy spalinowe serii SP45, SU46 i SP47" (cena 120 zł)  i "Tramwaje w Szczecinie 1878-1945" (cena 110 zł). Z uwagi na przerwę urlopową w drukarni ukazanie się "Atlasu kolei wąskotorowych" przesunie się na wrzesień br.

 

 

Bestseller
Ostatnio dodane
Polecane
Ciasteczka

Witryna naszego wydawnictwa do poprawnej pracy korzysta z małych plików zwanymi ciasteczkami. Można zablokować ich otrzymywanie w ustawieniach Twojej przeglądarki, jednak bez nich poprawna praca strony nie będzie możliwa.

Sonda
Monografiami jakich serii taboru PKP jest Pan/Pani najbardziej zainteresowana ?
Szukaj

Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać regularnie informacje o nowych publikacjach polskich i zagranicznych z branży komunikacji szynowej zapisz się do NEWSLETTERA

Informacje dla handlowców

BWH KOLPRESS zaprasza do wspołpracy księgarnie, szczególnie prowadzace działy książki technicznej oraz sklepy modelarskie zainteresowane wzbogaceniem swojej oferty o nasze publikacje. Handlowcy posiadający status osoby prawnej, zakupujący książki do dalsze odsprzedaży detalicznej,  otrzymują rabat handlowy.

Możliwe są dwie formy współpracy:

1. zakup z fakturą VAT z płatnością przed wysyłką lub za pobraniem pocztowym. Przy tej formie przyznajemy dodatkowy  rabat. Koszty wysyłki do Nabywcy ponosi BWH Kolpress.

2. zakup z fakturą VAT z płatnością w terminie 14 dni ( tylko dla stałych,  sprawdzonych klientów).